betclic

Piłkarz Lecha opuścił zgrupowanie kadry Węgier

Ostatnia aktualizacja: 26/03/16 15:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Tamas Kadar nie zagra w meczu reprezentacji Węgier, która w sobotę rozegra towarzyskie spotkanie z Chorwatami. Piłkarz w czwartek wieczorem opuścił zgrupowanie swojej reprezentacji i wraca do Polski - czytamy na oficjalnej stronie Lecha Poznań.

26-letni piłkarz w trakcie pierwszej połowy sobotniego meczu z Legią doznał urazu stawu skokowego. W przerwie został zmieniony przez Kebbę Ceesaya, a następnego dnia wyleciał na zgrupowanie reprezentacji Węgier, która jest w trakcie przygotowań do czerwcowych mistrzostw Europy.

Kadar miał polecieć jedynie na konsultację medyczną, ale został z kadrą narodową i był brany pod uwagę przy ustalaniu składu na sobotni sparing. - Podczas zgrupowania był rehabilitowany. W piątek podróżuje do Poznania i w sobotę pojawi się na treningu - mówi szef sztabu medycznego Lecha dr Krzysztof Pawlaczyk.

Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz lewego obrońcy. Po powrocie do stolicy Wielkopolski przejdzie on prawdopodobnie badania, po których klubowi lekarze będą mogli więcej powiedzieć na temat jego zdrowia.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz
Senior
igorplock
Zarejestrowany od: 469 dni
Ilość komentarzy: 546
Oceny: -85
Kibicuje:
Manchester United PSG Wisła Płock Polska Real Madryt
26.03.2016 / 16:05:45
POLSKA WYGRA