betclic

Piłkarz Lecha: Szwajcaria wygra po dogrywce

Ostatnia aktualizacja: 25/06/16 12:11, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

- To mocny zespół, który ma bardzo dobrych piłkarzy. W środku pola gra Xhaka, który trafił latem do Arsenalu, z przodu grają piłkarze, którzy występują w Bundeslidze. W obronie też mamy jakość - mówi Darko Jevtić przed meczem Polska-Szwajcaria w 1/8 finałów Euro 2016.

Pomocnik poznańskiego Lecha deklaruje, że będzie kibicował swoim rodakom:
- W Szwajcarii się urodziłem, tam jest mój dom. Lepiej jednak byłoby, gdyby Szwajcaria zagrała z Polską w późniejszej fazie mistrzostw np. w półfinale. Fajnie, że obie reprezentacje wyszły z grupy. To jest już dobry wynik. Każda z nich chce osiągnąć więcej, mają w drużynie jakość, żeby dużo osiągnąć. To będzie dobry mecz - zapewnia piłkarz Kolejorza w rozmowie z oficjalną witryną klubu z Wielkopolski.

- Szwajcarzy to mocny zespół, który ma bardzo dobrych piłkarzy. W środku pola gra Xhaka, który trafił latem do Arsenalu, z przodu grają piłkarze, którzy występują w Bundeslidze. W obronie też mamy jakość. Spójrz na lewego obrońcę. Rodriguez jest jednym z najlepszych w Bundeslidze. Po drugiej stronie Lichtsteiner. O czym my gadamy, on gra przecież w Juventusie - dodaje Jevtić.

- Uważam, że jednak i druga reprezentacja ma swoją jakość. Polacy też mają świetnych piłkarzy. O Lewym nawet nie mówię, bo to najwyższy poziom. To samo Krychowiak. On ma w środku pola do rywalizacji Xhakę. Spodziewam się bardzo zaciętego spotkania - zaznacza piłkarz Kolejorza i uważa, że po dogrywce 2:1 wygrają jego rodacy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 539 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1622
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
25.06.2016 / 13:50:47
Oby przewidywał przyszłość tak samo jak gra w piłkę ;)
Junior starszy
djeagle86
Zarejestrowany od: 1325 dni
Ilość komentarzy: 324
Oceny: -572
Kibicuje:
Juventus Turyn
25.06.2016 / 12:45:59
MA racje,dzisiaj przegramy