betclic

Piłkarz Lechii: Gra w pierwszym składzie to jest to, do czego dąży każdy piłkarz

Ostatnia aktualizacja: 30/11/16 17:12, Komentarzy: 1

1
1
Fot. lechia.pl

Cieszę się z zaufania, jakim obdarzył mnie trener Piotr Nowak. Ja za każdym razem staram się odpłacić za nie swoją dobrą grą i przede wszystkim pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa – przyznał po wygranym meczu z Górnikiem Łęczna (3:0) piłkarz Lechii Gdańsk, Paweł Stolarski.

Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisywali się odpowiednio Marco Paixao, Rafał Wolski oraz Lukas Haraslin, który definitywnie rezultat rywalizacji w Gdańsku ustalił na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

- Gra w pierwszym składzie to jest to, do czego dąży każdy piłkarz, który jest w Lechii. Cieszę się z zaufania, jakim obdarzył mnie trener Piotr Nowak. Ja za każdym razem staram się odpłacić za nie swoją dobrą grą i przede wszystkim pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa – stwierdził Paweł Stolarski, cytowany przez "lechia.pl".

Piotrek Grzelczak to piłkarz, przeciwko któremu ciężko się broni i którego nie można „odpuścić”, bo każdy moment zawahania rywala potrafi skrzętnie wykorzystać. Dlatego fajnie, że udało nam się go zatrzymać i zagrać mecz „na zero z tyłu”. Dla obrońcy mecz bez straconej bramki to zawsze powód do satysfakcji – zaznaczył.

Teraz przed nami wyjazdowy mecz z Wisłą w Krakowie. Biorąc po uwagę ostatnie wysokie zwycięstwo Wisły, czeka nas trudne zadanie, ale zrobimy wszystko, by sięgnąć po kolejną wygraną i utrzymać pozycję lidera tabeli – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
bojacek
Zarejestrowany od: 232 dni
Ilość komentarzy: 567
Oceny: +3673
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium Napoli Ajax Amsterdam FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
30.11.2016 / 20:46:12
Szeroka i wyrównana kadra pozwala Lechii bić się o mistrza :)

Tabela