betclic

Piłkarz Lechii: Nie tak to miało wyglądać

Ostatnia aktualizacja: 22/09/16 14:50, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Coś się posypało, przyszedł rzut karny i wyrównanie dla rywala w samej końcówce, a potem dogrywka i karne. W nich, inaczej niż w meczu z Piastem, zabrakło nam szczęścia. Trzeba teraz otrząsnąć się z tej porażki - przyznał po przegranym spotkaniu z Puszczą Niepołomice w Pucharze Polski bramkarz Lechii Gdańsk, Damian Podleśny.

Podopieczni Piotra Nowaka zostali wyeliminowani z pucharu przez niżej notowanego rywala po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry oraz dogrywce na tablicy wyników widniał remis 1:1.

- Cóż powiedzieć po takim meczu... Nie tak to miało wyglądać. Przyjechaliśmy do Niepołomic po awans, ale ta sztuka nam się nie udała. Prowadziliśmy grę, zdobyliśmy bramkę i w końcówce meczu chcieliśmy utrzymać korzystny wynik - powiedział Damian Podleśny, cytowany przez "lechia.pl".

- Coś się jednak posypało, przyszedł rzut karny i wyrównanie dla rywala w samej końcówce, a potem dogrywka i karne. W nich, inaczej niż w meczu z Piastem, zabrakło nam szczęścia. Trzeba teraz otrząsnąć się z tej porażki i skoncentrować na spotkaniach w lidze - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7193
Oceny: +20368
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 15:45:30
No puchary rządzą się swoimi prawami.