betclic

Piłkarz Lechii: Nowak to doskonały fachowiec

Ostatnia aktualizacja: 14/01/16 08:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Pomocnik Lechii Gdańsk, Piotr Wiśniewski przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że nie traci optymizmu przed nadchodzącą rundą wiosenną i jest gotowy na ciężką pracę podczas okresu przygotowawczego.

"Biało-Zieloni" plasują się obecnie na dziesiątym miejscu w tabeli Ekstraklasy, posiadając 24 punkty. Do liderującego Piasta Gliwice tracą 21 "oczek".

- Co prawda nie potrafię przewidzieć przyszłości, ale mam nadzieję, że jak najszybciej wejdziemy do pierwszej ósemki i już jej nie opuścimy. Żeby tak się stało, musimy ciężko pracować na każdym treningu podczas okresu przygotowawczego
- powiedział 33-latek cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Mam nadzieję, że maszyna, jaką jest nasza drużyna odpali i zaczniemy grać tak, jak powinniśmy. Jesienią strzelaliśmy mało bramek, więc mamy dużo do poprawienia w grze ofensywnej. Analizę tego, co dokładnie musimy poprawić pozostawiam naszemu trenerowi
- dodał.

W środę nowym szkoleniowcem gdańszczan został Piotr Nowak. 51-latek zastąpił na stanowisku Dawida Banczaka.

- Piotr Nowak to doskonały fachowiec. W końcu nie każdy trener może pochwalić się zdobyciem mistrzostwa w MLS. Wierzę, że pod jego wodzą zaczniemy regularnie punktować w każdym spotkaniu - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela