betclic

Piłkarz Lechii po kolejnej porażce: Możemy wygrać wszystkie mecze

Ostatnia aktualizacja: 30/11/15 12:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Piłkarze Lechii Gdańsk w niedzielę zanotowali swoją czwartą porażkę z rzędu w Ekstraklasie. Mimo bardzo słabej dyspozycji kapitan Biało-Zielonych, Maciej Makuszewski wierzy, iż w czterech kolejnych spotkaniach mogą oni zainkasować komplet punktów.

Ekipa prowadzona przez Thomasa von Heesena po siedemnastu rozegranych meczach z dorobkiem zaledwie osiemnastu punktów plasuje się na odległym trzynastym miejscu. Do grupy mistrzowskiej na chwilę obecną traci pięć "oczek".

- Takie rzeczy niestety w piłce się zdarzają. Mimo porażki uważam, że z Lechem zagraliśmy całkiem dobre spotkanie i wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku - powiedział Maciej Makuszewski, cytowany przez "lechia.pl".

- Nie ma co się podłamywać. Mamy niekorzystną serię, ale zostały nam jeszcze cztery mecze do rozegrania w tym roku. Jeśli do takiej gry jak z Lechem Poznań dołożymy większą skuteczność, to jesteśmy w stanie wygrać je wszystkie - kontynuował.

- Jedyną receptą na odwrócenie tej fatalnej passy jest zwycięstwo w najbliższym meczu. Niedawno mieliśmy dobrą serię czterech spotkań bez porażki, a teraz poszło to niestety w drugą stronę. Ale nie poddajemy się, każdy z chłopaków na treningach ciężko pracuje, żeby odwrócić tę sytuację. Na każdych zajęciach jest przysłowiowy "ogień" - zaznaczył.

- Dobrze, że następne spotkanie rozegramy tak szybko, bo będzie szansa się zrehabilitować. Jeśli zagramy z taką wiarą i charakterem jak przeciwko Lechowi i będziemy bardziej skuteczni, to jestem przekonany, że z Pogonią sięgniemy po trzy punkty - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela