betclic

Piłkarz Lechii. Spadnie na mnie krytyka. Muszę być ponad to wszystko

Ostatnia aktualizacja: 23/02/16 14:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Wsparcie kolegów z drużyny daje mi siłę i motywację do pracy. Dla mnie piłka nożna jest wszystkim, jak gram dobrze, to jestem szczęśliwy, gdy mi nie idzie, to łapię doła – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie obrońca Lechii Gdańsk Gerson.

– Po takim meczu jak ten w Kielcach czuję się bardzo źle. Kiedy zobaczyłem twarze chłopaków po tym jak zeszli z boiska po porażce z Koroną było mi bardzo smutno. Przy wyniku 1:1 mieliśmy możliwość rozstrzygnięcia meczu na naszą korzyść, a po mojej czerwonej kartce te szanse znacznie się zmniejszyły. Wiem, że po tym meczu spadnie na mnie krytyka, ale muszę być ponad tym – przyznał Brazylijczyk, cytowany przez "lechia.pl".

– Wsparcie kolegów z drużyny daje mi siłę i motywację do pracy. Dla mnie piłka nożna jest wszystkim, jak gram dobrze, to jestem szczęśliwy, gdy mi nie idzie, to łapię doła. A ja jestem człowiekiem, który nie lubi być smutnym i nieszczęśliwym, dlatego muszę jak najszybciej wrócić do gry na wysokim poziomie – kontynuował.

– Chciałbym znów cieszyć się grą i dawać kibicom Lechii dużo powodów do radości
– dodał były gracz rodzimego Botafogo, który do Gdańska przeniósł się na początku ubiegłego roku z austriackiego SV Kapfenberg.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela