betclic

Piłkarz Lechii: Stęskniłem się za treningami

Ostatnia aktualizacja: 06/01/16 12:10, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dariusz Boczek, wikicommons

Paweł Stolarski z Lechii Gdańsk przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż czeka z niecierpliwością na swój powrót do treningów z pierwszą drużyną Biało-Zielonych.

- Święta spędziłem w domu pod Krakowem w rodzinnej atmosferze. Odwiedziło nas wielu gości, ale nie siedziałem cały czas w domu, wspólnie z rodziną również zjeździliśmy trochę kilometrów, by odwiedzić bliskich. Jeżeli chodzi o Sylwestra to razem z moim bratem i grupą znajomych bawiliśmy się na zorganizowanym przyjęciu
- wspomina młody piłkarz, cytowany przez "lechia.pl".

- Podczas przerwy w rozgrywkach Ekstraklasy cały czas pozostawałem w ruchu. Przede wszystkim trenowałem indywidualnie, ale wziąłem też udział w kilku treningach piłkarskich z podopiecznymi Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, których na co dzień trenuje mój brat Mateusz - przyznał.

- Teraz czekam już na powrót do zajęć z drużyną Lechii, za czym trochę się stęskniłem
- dodał niezwykle utalentowany młodzieżowy reprezentant Polski, który w bieżącym sezonie we wszystkich możliwych rozgrywkach rozegrał dziesięć meczów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14150
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
06.01.2016 / 13:37:48
Niech Lechia zachwyci na wiosnę i zacznie regularnie punktować, bo mając taką infrastrukturę i budżet spokojnie powinni startować w pucharach a nie bić się tylko o utrzymanie.
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 513 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4038
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
06.01.2016 / 12:20:06
Lechia zaczęła grać ładnie. Ciekawe jak im pójdzie w rundzie wiosennej.

Tabela