betclic

Piłkarz Lechii: Walczymy o mistrzostwo Polski!

Ostatnia aktualizacja: 11/01/17 12:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Joao Nunes wraz z pozostałymi piłkarzami Lechii Gdańsk przygotowuje się do rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy. Portugalski obrońca zmaga się nie tylko z obciążeniami treningowymi, ale także z pogodą.

- Powiem szczerze, że muszę przystosować się do nowej rzeczywistości. U nas w górach w Portugalii nie ma chyba tyle śniegu, co teraz w Gdańsku - przyznaje defensor w rozmowie z oficjalną witryną gdańszczan - A mówiąc poważnie, to treningi i gra w takich warunkach to dla mnie nowość. Trzeba będzie się szybko zaadaptować do panującej aury i zmodyfikować rozgrzewkę - dodaje.

Zdaniem Nunesa drużyna Lechii w rundzie jesiennej objęła właściwy kierunek i wiosną nie powinna zbaczać z obranej drogi.-
Walczymy o wysokie cele, z mistrzostwem Polski włącznie. Tę szansę trzeba wykorzystać - apeluje podopieczny Piotra Nowaka.

- Mamy ten atut, że np. z Jagiellonią Białystok czy Legią Warszawa grać będziemy u siebie, gdzie spisujemy się świetnie i gdzie nasi kibice niosą nas swoim dopingiem. Nie patrzymy jednak tylko na te drużyny. Musimy zwracać uwagę na wszystkich, także na te zespoły z dalszych miejsc i nie możemy z nimi tracić punktów, jak było to w ostatniej kolejce w Kielcach. Wiosną musimy to zdecydowanie poprawić - zaznacza Nunes.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
mateo89
Zarejestrowany od: 320 dni
Ilość komentarzy: 2072
Oceny: +14965
Kibicuje:
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
11.01.2017 / 13:48:08
Lechia ma potencjał, ale ciągle o coś się potykają, ale to jest piłka, wszystko jest możliwe :)