betclic

Piłkarz Lechii: Zabrakło naprawdę niewiele

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 16:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Obrońca Lechii Gdańsk Mario Maloca nie ukrywał rozgoryczenia porażką z Cracovią 0:2, która przekreśliła szanse ekipy z Trójmiasta na występy w europejskich pucharach. 

Podopieczni Piotra Nowaka zmagania w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy zakończyli ostatecznie na piątej pozycji w tabeli. 

- Nie można stwierdzić, że ten mecz z Cracovią był jedynym najważniejszym i sparaliżowała nas jego stawka. Nie ma co ukrywać, że zagraliśmy słabe spotkanie, szczególnie przed przerwą - przyznał Maloca w rozmowie z oficjalną stroną Lechii. 

- Nie wiem z czego wynika to, że na wyjazdach gramy zupełnie inaczej niż u siebie i nie możemy pokazać pełni tego, na co nas stać. Jedno jest pewne, w przyszłym sezonie to musi się zmienić - podkreślił Chorwat. 

- Do tej czwartej lokaty zabrakło naprawdę niewiele, więc czujemy się rozczarowani. Zapłaciliśmy teraz za straconą pierwszą część sezonu. Jeśli w przyszłych rozgrywkach zagramy od początku tak jak tej wiosny, to powinniśmy w na koniec sezonu zająć wyższą lokatę - podsumował Maloca. 

(za lechia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela