betclic

Piłkarz Liverpoolu: Każdy chce zaimponować Kloppowi

Ostatnia aktualizacja: 21/11/15 12:10, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Christian Benteke z Liverpoolu ujawnił w swoim ostatnim wywiadzie, że w 2013 roku Juergen Klopp zamierzał sprowadzić go do Borussii Dortmund.

- To było po moim pierwszym sezonie w Aston Villi. Mój agent spotkał się z Kloppem, aby omówić potencjalny transfer, jednak ostatecznie do niczego nie doszło - powiedział 24-latek cytowany przez "FourFourTwo".

- To, że kiedyś chciał mnie sprowadzić, nie ma teraz żadnego znaczenia. Liverpool to wielki klub, w którym każdy musi walczyć o miejsce w wyjściowej jedenastce. Tutaj nic nie przychodzi łatwo - dodał.

Benteke przyznał również, że niemiecki trener zmienił atmosferę panującą w zespole i zaznaczył, że jest zadowolony z dotychczasowej współpracy.

- Klopp jest naszym przyjacielem, choć nie tym najlepszym. Myślę, że w ten sposób mogę go najlepiej opisać. Pomaga nam, kiedy tego potrzebujemy, dlatego musimy robić wszystko, czego od nas oczekuje. Nastroje w drużynie bardzo się zmieniły, ponieważ wszyscy wiemy, co osiągnął z poprzednim klubem. Każdy zawodnik chce mu zaimponować - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
21.11.2015 / 13:12:00
Jest przyjacielem , choć nie tym najlepszym , dobre :)

Tabela