betclic

Piłkarz Milanu odgryza się trenerowi

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 17:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Paolo Bona / Shutterstock.com

Keisuke Honda odniósł się do ostatnich słów krytyki jakie wobec swoich piłkarzy użył Sinisa Mihajlović. Zdaniem pomocnika AC Milan zrzucanie winy za porażki tylko na zawodników nie prowadzi do niczego dobrego.

Zespół Milanu jest w kryzysie. Ubiegły sezon podopieczni Filippo Inzaghiego ukończyli na zaledwie dziesiątym miejscu. Zmiana trenera i przyjście Sinisy Mihajlovicia niewiele zmieniło. W obecnych rozgrywkach Milan w siedmiu spotkaniach zgromadził zaledwie dziewięć punktów, a w zeszłą niedzielę został rozbity 0:4 przez Napoli.

Mihajlović w ostatnich dniach skupił się na krytyce piłkarzy, zdaniem Hondy takie zachowanie jest bezsensowne, a problemem jest brak klasowych piłkarzy, a nie brak właściwego podejścia drużyny.

- Nie rozumiem komentarzy trenera. Nie widzę sensu w obwinianiu piłkarzy za ostatnie porażki - powiedział 29-letni japoński internacjonał.

- Mamy mnóstwo reprezentantów różnych krajów w drużynie, którzy w koszulce Milanu jednak zawodzą. Bez potężnych inwestycji, takich jakie poczyniono w PSG lub Manchesterze City, podnoszenie klubu z kolan może się nie udać - dodał Honda.

- Zdaję sobie sprawę, że będę krytykowany za swoje poglądy, ale uważam je za cenne dla przyszłości tego klubu. Problemy Milanu są powszechnie znane. Są takie jak zawsze
- zakończył.

Honda ma problemy z pozycją w składzie. W siedmiu ligowych spotkaniach wystąpił tylko cztery razy, w tym ani razu w pełnym wymiarze czasowym. Nie zanotował jeszcze bramki, ani asysty,
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela