betclic

Piłkarz Newcastle: Interesuje się mną Manchester United

Ostatnia aktualizacja: 24/12/15 11:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. David J Nelson Sports Photography, wikicommons

Ayoze Perez potwierdził na antenie "Radio Club Tenerife", że kilka klubów jest zainteresowanych podpisaniem z nim kontraktu.

To bardzo zła wiadomość dla wszystkich fanów Newcastle United, bowiem pozyskany przed ubiegłym sezonem 22-letni napastnik jest kluczową postacią zespołu z północno-wschodniej Anglii.

Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii dotychczas w koszulce "Srok" zaliczył już 50 występów na Wyspach Brytyjskich, w których strzelił jedenaście bramek. Cztery z nich strzelił w bieżących rozgrywkach Premier League.

- To prawda, że jest kilka klubów zainteresowanych mną. To dla mnie duże wyróżnienie i nagroda za wykonywaną prac - przyznał były zawodnik Club Deportivo Tenerife Santa Cruz.

- Jest sporo prawdy w tym, że interesują się mną Tottenham i Manchester United, ale w tym momencie moim miejscem jest Newcastle - dodał Ayoze Perez.

"Sroki" przed świąteczną kolejką znajdują się tuż nad strefą spadkową Premier League. Podopieczni Steve'a McClarena 26 grudnia podejmują Everton FC, a dwa dni później zagrają w Birmingham z West Bromwich Albion.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela