betclic

Piłkarz Piasta: Dyscyplina taktyczna była najważniejsza

Ostatnia aktualizacja: 21/01/16 13:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Napastnik Piasta Gliwice, Martin Nespor przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że podczas sparingu z Sigmą Ołomuniec nie grało mu się najlepiej.

- Mecz rozgrywany był w naprawdę trudnych warunkach. Cały czas padał śnieg i na tej murawie nie było szans, żeby się nie ślizgać. Jak jednak zaznaczał nam trener przed spotkaniem, dziś najważniejsza była dyscyplina taktyczna. A ta - co tu ukrywać - była naszą bardzo mocną stroną, bo praktycznie cały mecz dominowaliśmy nad przeciwnikiem - powiedział Czech cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Cieszę się, że następne treningi i mecze sparingowe odbędą się w Hiszpanii. W Polsce jest już jednak zdecydowanie za zimno, a brak odpowiedniej murawy też nie wpływa dobrze na nasze stawy. Przeszliśmy ostatnio naprawdę ciężkie treningi w surowych warunkach i wyjazd do Alicante będzie dla nas z pewnością miłą odmianą - dodał.

- Tam zmierzymy się z bardziej wymagającymi rywalami niż w Rybniku. Czekają nas sparingi z takimi drużynami jak Szachtar Donieck, czy Dinamo Zagrzeb, więc będzie nam na pewno trudniej. Ale to dobrze, bo wszyscy lubimy grać przeciwko wymagającym drużynom. Chcemy walczyć na wiosnę o jak najwyższe cele i musimy być do tej batalii naprawdę dobrze przygotowani. Najważniejsze jednak, żeby dopisało nam w tym całym przedsięwzięciu zdrowie - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela