betclic

Piłkarz Piasta: Jeszcze będzie nam ciężko

Ostatnia aktualizacja: 26/09/15 10:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Patrik Mraz po zwycięstwie Piasta Gliwice nad Śląskiem we Wrocławiu 2:1 cieszył się przede wszystkim z równej formy jaką prezentują od początku tego sezonu jego koledzy z drużyny.

Ósma wygrana w bieżących rozgrywkach umocniła na prowadzeniu w tabeli podopiecznych Radoslava Latala, który powoli wymienia się już w roli kandydatów do walki o mistrzowski tytuł.

- Gol przed przerwą był bardzo ważny, ale nie decydujący, bo przecież wrocławianie wyrównali na 1:1 i wszystko zaczęło się od nowa. Gra była otwarta, mógł wygrać Śląsk, mogliśmy my - przyznał Mraz dla oficjalnej strony Śląska.

- Patrzymy na naszą formę, nie skupiamy się na tym jak gra przeciwnik, kto nim jest. Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę i bardzo nas to cieszy. Trzy punkty tutaj to duży wyczyn, we Wrocławiu zawsze gra się trudno - kontynuował Słowak.

- Nie chcę mówić o tym jak doskonale nam na razie idzie w lidze, bo to ciągle początek sezonu. Jeszcze będzie nam na pewno nie raz ciężko. Nasze cele się nie zmieniają, priorytetem ciągle jest pierwsza ósemka. A potem? Zobaczymy - dodał Mraz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela