betclic

Piłkarz Piasta: Porażka z Lechią bardzo nas boli

Ostatnia aktualizacja: 25/10/16 14:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Moim zdaniem pokazaliśmy ogromną wolę walki. Chcieliśmy udowodnić, że Piast zasługuje na wyższe miejsce w tabeli i w każdym kolejnym spotkaniu, nawet jeżeli jedziemy do lidera, zamierzamy zrobić wszystko, aby zwyciężyć - powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Uros Korun.

Niebiesko-czerwoni zajmują 14. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Jak do tej pory podopieczni Radoslava Latala zgromadzili na swoim koncie czternaście punktów. Do liderującej Lechii Gdańsk tracą w tym momencie czternaście "oczek".

- Nie mogę być zadowolony z rezultatu przeciwko Lechii. Uważam, że zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie, a do momentu pierwszego trafienia Flavio Paixao momentami nawet byliśmy lepsi. Po jego stracie zaczęliśmy się jednak gubić, popełniać coraz więcej błędów i w rezultacie oddaliśmy im komplet punktów. To właśnie boli nas najbardziej - stwierdził Uros Korun, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- Moim zdaniem pokazaliśmy ogromną wolę walki. Chcieliśmy udowodnić, że Piast zasługuje na wyższe miejsce w tabeli i w każdym kolejnym spotkaniu, nawet jeżeli jedziemy do lidera, zamierzamy zrobić wszystko, aby zwyciężyć. Mam wrażenie, że nam się to udało. Nie wystraszyliśmy się ich, a wręcz przeciwnie - chyba nieco zaskoczyliśmy ich naszą otwartością - zaznaczył.

- Szczerze przyznam, że jesteśmy po prostu zawiedzeni tym wynikiem. Po końcowym gwizdku nikomu nie było do śmiechu. W szatni panowała kompletna cisza. Nikt nie śmiał się odezwać, każdy chciał pozostać sam na sam ze swoimi myślami. Bardzo nas to boli, że po raz kolejny wyjeżdżamy z Gdańska pokonani. Tym razem byliśmy bardzo blisko. I to chyba jest najgorsze - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 341 dni
Ilość komentarzy: 7533
Oceny: +21214
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.10.2016 / 15:12:04
A można było utrzymać ten remis. :(