betclic

Piłkarz Pogoni: Czołówka tabeli nie śpi i punktuje

Ostatnia aktualizacja: 10/09/16 07:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów. Czołówka tabeli również nie śpi i punktuje. Zapowiada się fajny mecz i wierzę, że go wygramy – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie bramkarz Pogoni Szczecin, Dawid Kudła.

Portowcy po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli ósme miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie cztery "oczka" przewagi.

– Dobrze pamiętam ostatni mecz w Poznaniu. Na inaugurację sezonu wygraliśmy tam 2:1. Mam z tego stadionu dobre wspomnienia. Tamten mecz jest już historią. Teraz piszemy nowy rozdział. Zarówno w naszym składzie, jak i w składzie Lecha są nowi zawodnicy – przyznał Dawid Kudła, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Zatem na pewno będzie to inne spotkanie. Będziemy walczyć. Chcemy zdobyć na trudnym terenie trzy punkty – zaznaczył golkiper Dumy Pomorza.

– Czujemy lekki niedosyt i musimy nadrabiać to, co straciliśmy. Najbliższa okazja ku temu będzie w Poznaniu. Mam nadzieję, że się odbijemy i zdobędziemy komplet. Nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów. Czołówka tabeli również nie śpi i punktuje. Zapowiada się fajny mecz i wierzę, że go wygramy
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela