betclic

Piłkarz Pogoni: We Wrocławiu chcemy wygrać

Ostatnia aktualizacja: 02/12/16 10:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Musimy się oglądać już tylko na najbliższe spotkanie, które chcemy wygrać. Jedziemy do Wrocławia dobrze przygotowani - powiedział Mateusz Matras, cytowany przez oficjalną stronę Pogoni Szczecin.

W meczu 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Pogoń Szczecin zagra ze Śląskiem. Mateusz Matras, piłkarz "Portowców" przekonuje, że jego drużyna jest dobrze przygotowana i jedzie do Wrocławia po wygraną.

- Za nami mecz pucharowy i musimy się oglądać już tylko na najbliższe spotkanie, które chcemy wygrać. Jedziemy do Wrocławia dobrze przygotowani. Mamy małe problemy zdrowotne, ale myślę, że na Śląsk będzie gotowy w miarę optymalny skład i będziemy walczyć o trzy punkty - ocenił Matras.

Rywal drużyny Kazimierza Moskala zanotował ostatnio spadek formy. Wrocławianie przegrali dwa ligowe spotkania z rzędu z Lechem i Legią, a ich bilans bramkowy wynosi 0:7.

- Pewnie przeciwnicy myślą, że kiedy jak nie teraz mają wygrać. Ale my również pojedziemy tam z takim samym nastawieniem. Mamy swój plan na to spotkanie. Będziemy chcieli go zrealizować i przywieźć do Szczecina trzy punkty
- dodał 25-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!