betclic

"Jestem dumny, gdy Benitez mnie chwali"

Ostatnia aktualizacja: 21/09/15 13:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Pritaneon Oriol Ventura Pedrol, wikicommons

Lucas Vazquez przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem Real Madryt w pełni zasłużył na sobotnie zwycięstwo z Granadą CF i zdobycie kompletu punktów. Jedynego gola w meczu strzelił Karim Benzema w 55. minucie.

- W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie cztery bardzo dobre okazje, których jednak nie udało nam się wykorzystać. Po tym Granada zaczęła się bronić jeszcze głębiej, dlatego trudno było nam zdobyć gola. Wynik jest sprawiedliwy, w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo - powiedział Vazquez cytowany przez "Marcę".

- Szkoleniowiec podejmuje decyzje, a ja muszę skupiać się na tym, co robiłem do tej pory. Kiedy dostaję szansę na boisku, staram się zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Muszę kontynuować ciężkie treningi, jeśli chcę dostawać więcej minut - zaznaczył.

- Granie w najlepszym klubie na świecie i występowanie na Santiago Bernabeu ogromnie mnie motywuje. To wszystko sprawia, że chcę dawać z siebie jeszcze więcej. Jestem dumny, kiedy Benitez mnie chwali i muszę ciężko pracować, aby nadal był ze mnie zadowolony - zakończył.

24-letni Hiszpan przeszedł do drużyny "Królewskich" w lipcu tego roku. Związał się z nią pięcioletnim kontraktem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela