betclic

Piłkarz Ruchu: Z Legią nie mamy nic do stracenia

Ostatnia aktualizacja: 27/02/16 14:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Ruch Chorzów już w najbliższą niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Jak przyznał tuż przed tym spotkaniem zawodnik Niebieskich, Rafał Grodzicki zdaje sobie on bardzo dobrze sprawę z tego, że drużyna potrzebuje punktów, aby utrzymać się w grupie mistrzowskiej.

– Wydaje mi się, że w Chorzowie euforia związana z derbami będzie trwała jeszcze długo, ale my zdajemy sobie sprawę, że pora zejść na ziemię i skupić się na Legii Warszawa. Widać to na treningach, każdy myśli o kolejnym spotkaniu - stwierdził doświadczony gracz, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Wiadomo, że jest jeszcze dużo do poprawy, bo w tych dwóch spotkaniach przeciwnicy doszli do paru sytuacji. Na szczęście z każdego takiego „zamieszania” wyszliśmy szczęśliwie, bo nie traciliśmy bramek. Na pewno możemy być zadowoleni
– kontynuował.

– My się skupiamy na sobie. Legia ma swoje problemy, założenia i cele, a my mamy swoje. Zdajemy sobie sprawę, że nam punkty też są bardzo potrzebne do tego, aby umocnić się w pierwszej ósemce. Nie mamy nic do stracenia jadąc do Warszawy. Myślę, że po zwycięstwie z Górnikiem mamy w sobie więcej pewności siebie – zaznaczył.

– Jeśli w ostatnich siedmiu meczach osiągniemy bardzo dobre rezultaty, to będziemy w pierwszej ósemce. A wtedy szanse na coś więcej są olbrzymie. Może się powtórzę, ale powiem jeszcze raz – jesteśmy drużyną, która zapatruje się na najbliższy mecz. Gramy z Legią i to jest teraz nasz cel. Takie podejście jest odpowiednie – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!