betclic

Piłkarz Saint-Etienne zagra w Anglii?

Ostatnia aktualizacja: 29/07/15 10:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. KevFB, wikicommons

27-letni skrzydłowy AS Saint-Etienne, Max Gradel już wkrótce może wrócić na Wyspy Brytyjskie. Według najnowszych informacji "Daily Star" AFC Bournemouth jest o krok od zakontraktowania doświadczonego Iworyjczyka.

Podobno The Cherries porozumieli się już z przedstawicielami zawodnika i do ostatecznego sfinalizowania transferu ponad 30-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej brakuje już tylko akceptacji ze strony francuskiego klubu.

Spekuluje się, iż beniaminek Barclays Premier League jest skłonny zaoferować za usługi Maxa Gradela około siedmiu milionów funtów. Cztery miliony od razu zostałyby przelane na konto Les Verts, natomiast pozostała część przybrałaby postać różnego rodzaju bonusów.

Co ciekawe, wychowanek Leicester City, który ma za sobą występy także dla Leeds United, reprezentował już barwy AFC Bournemouth osiem lat temu. Wówczas na zasadzie wypożyczenia przebywał w klubie przez dziewięć miesięcy. W 38 spotkaniach strzelił 10 bramek.

Z kolei w ostatniej kampanii ligowej Max Gradel rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 40 meczów, w których zdobył siedemnaście goli. W efekcie został czwartym najskuteczniejszym graczem Ligue 1. Oprócz tego zanotował pięć asyst.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela