betclic

Piłkarz Śląska: Chcemy wygrać Puchar Polski

Ostatnia aktualizacja: 23/09/15 17:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W drugim wtorkowym meczu 1/8 finału Pucharu Polski Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko - Biała 1:0. 

- To był dla nas ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że musimy zmazać plamę po ostatnim pojedynku w Zabrzu, ale w pierwszej połowie ciągle było sporo nerwowości w naszej grze - przyznał po ostatnim gwizdku sędziego Kamil Biliński.

- W drugiej części spotkania Marcel zdobył gola, który nas trochę uspokoił i zaczęliśmy kontrolować mecz i wszystko poszło zgodnie z naszym planem. Morale na pewno idzie do góry i bardzo się cieszymy z awansu. Teraz chcemy zregenerować siły i w pełni przygotowani przystąpić do spotkania w piątek, bo kolejne trudne wyzwanie przed nami - zaznaczył piłkarz dolnośląskiej ekipy cytowany przez oficjalną witrynę zespołu.

- Naszym planem na ten mecz było wyjście na boisko i awans. Wiedzieliśmy, że ostatnie mecze przeciwko Podbeskidziu nam nie wychodziły, bo nawet gdy dyktowaliśmy warunki, to spotkania kończyły się remisami. Musieliśmy dzisiaj wygrać i udowodnić, że jesteśmy lepsi, żeby przejść do kolejnej rundy. Naszym celem jest finał Pucharu Polski i sięgnięcie po to trofeum. Wykonaliśmy kolejny krok ku jego realizacji - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!