betclic

Piłkarz Śląska: Kamenar to naprawdę dobry bramkarz

Ostatnia aktualizacja: 05/06/16 10:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcin Kubiś, wikipedia

Lubosa Kamenara znam i cieszę się, że znów zagramy w jednym zespole, bo to naprawdę dobry bramkarz. W Śląsku nie będzie miał jednak łatwo, bo to klub z dobrymi bramkarzami – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie piłkarz Śląska Wrocław, Peter Grajciar. 

Doświadczony golkiper od lipca będzie zawodnikiem zielono-biało-czerwonych. 28-latek podpisał z "Wojskowymi" dwuletni kontrakt. W sezonie 2015/16 dwukrotny reprezentant kraju rozegrał 22 mecze w lidze słowackiej. Osiem razy udało mu się zachować czyste konto.

- To był bardzo zdolny bramkarz. Wyjechał w młodym wieku do zagranicznych klubów. Nabrał doświadczenia. Na pewno nam pomoże w walce o jak najwyższe cele. W Śląsku nie będzie miał jednak łatwo, bo to klub z dobrymi bramkarzami. Jest Mariusz Pawełek i Kuba Wrąbel, ale rywalizacja zawsze pomaga – stwierdził Peter Grajciar, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

- Cieszę się, że słowacka kolonia w Śląsku się rozwija. Wiem, że we Wrocławiu kibice wspominają na tej pozycji Mariana Kelemena. Niestety, nigdy nie miałem okazji z nim występować w jednej drużynie. Lubosa za to znam i cieszę się, że znów zagramy w jednym zespole, bo to naprawdę dobry bramkarz – dodał.

Obaj piłkarze występowali wspólnie w sezonie 2011/2012 w czeskiej Sparcie Praga. Wówczas Lubos Kamenar był do ekipy z Generali Arena wypożyczony z francuskiego FC Nantes.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela