betclic

Piłkarz Śląska: Nie można przegrywać w takim stylu

Ostatnia aktualizacja: 17/09/16 11:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Śląsk Wrocław doznał wysokiej porażki przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 0:4 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. - Musimy wyjaśnić sobie kilka rzeczy, bo można przegrywać, ale nie w takim stylu - powiedział pomocnik Ostoja Stjepanović, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Nie wiem co powiedzieć odnośnie naszej gry. Nasze podejście do tego spotkania jest nie do przyjęcia, taki mecz nie powinien mieć miejsca. W przyszłości nie możemy już tak grać, bo tracimy zaufanie u kibiców - złościł się Macedończyk.

- W szatni trzeba po męsku porozmawiać i wyjaśnić kilka rzeczy. Można przegrywać, ale nie w takim stylu. Wiedzieliśmy, z kim gramy, a na boisku robiliśmy nie to co mieliśmy - stwierdził Stjepanović.

- Na pochwałę zasługują jedynie kibice, którzy mimo że przegraliśmy 0:4, na koniec wsparli nas jeszcze dopingiem - zakończył.

Śląsk po piątkowych meczach zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli. W dziewięciu spotkaniach zdobył 10 punktów. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21383
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
26.09.2016 / 05:49:37
No zobaczę jak to ,,dzisiaj,, będzie.