betclic

Piłkarz Śląska: Szanujemy ten wynik

Ostatnia aktualizacja: 24/04/16 14:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Najważniejsze są punkty. Mogliśmy wygrać wyżej, ale przy stanie 2:0 nie umieliśmy strzelić jeszcze jednego gola. Skończyło się 2:1 i szanujemy ten wynik - stwierdził po spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała zawodnik Śląska Wrocław, Andras Gosztonyi.

Bramki dla podopiecznych Mariusza Rumaka zdobywali Bence Mervo i Ryota Morioka. Natomiast honorowego w ostatecznym rozrachunku gola dla Górali strzelił z rzutu karnego Adam Mójta.

- Czuję się zdrowy i chcę grać. Zacząłem trenować z zespołem dwa tygodnie temu i teraz jestem przygotowany do gry na 90 procent. Ostatnio zagrałem trzy minuty, ale w sobotę już byłem dłużej na boisku. Krok po kroku. Może w następnym meczu zagram jeszcze więcej? Tego nie wiem, ale mam taką nadzieję! - powiedział Andras Gosztonyi, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

- W meczu z Podbeskidziem miałem prawie 15 minut, żeby pokazać się trenerowi i bardzo się starałem. Oddałem jeden strzał na bramkę, mógł z tego paść gol, ale źle ułożyłem stopę - kontynuował.

- Najważniejsze są punkty. Mogliśmy wygrać wyżej, ale przy stanie 2:0 nie umieliśmy strzelić jeszcze jednego gola. Myślę, że później posypałyby się bramki dla nas. Skończyło się 2:1 i szanujemy ten wynik - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela