betclic

Piłkarz Wisły dobrej myśli

Ostatnia aktualizacja: 08/08/15 13:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Wisła Kraków już w najbliższą niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa w ramach 4. kolejki Ekstraklasy. Zdaniem Alana Urygi Biała Gwiazda wróciła już na właściwe tory i z każdym kolejnym spotkaniem powinna prezentować się na boisku z coraz to lepszej strony.

- Z meczu na mecz było widać, że jest lepiej, na pewno czas działa na naszą korzyść. Mam nadzieję, że następne spotkania pozytywnie wpłyną na naszą postawę i będą spajać wszystkie elementy. Może być tylko coraz lepiej – powiedział Alan Uryga, cytowany przez oficjalną stronę Wisły Kraków.

- W meczu z Lechem, z każdym kolejnym uderzeniem piłki, było coraz gorzej i nie dałem rady dotrwać do końca. Teraz jest już w porządku, na szczęście diagnoza sztabu medycznego, że było to tylko mocne stłuczenie, okazała się słuszna. Przystąpiliśmy od razu do rehabilitacji, która polegała na pozbyciu się obrzęku i płynu ze stawu. Także na tę chwilę jest już dobrze – kontynuował.

21-letni defensywny pomocnik, który jest wychowankiem Hutnika Nowa Huta, wypowiedział się również na temat wyjątkowości rywalizacji Wisły z Legią
- Ciężko znaleźć przyczynę, dlaczego tak jest. Te dwa zespoły na pewno potrafią grać w piłkę. Chcemy, jak najlepiej się zaprezentować i nie boimy się tego. Dochodzi także fakt, że oba kluby są największymi markami w Polsce i może to w jakimś stopniu wpływa na unikalność i magię tych meczów – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!