betclic

Piłkarz Wisły: Wiemy, że Jagiellonia to dobry zespół

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 19:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Ta przerwa na kadrę była intensywna, bo mieliśmy po dwa treningi dziennie i mogliśmy popracować nad naszymi mankamentami – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Jagiellonią Białystok zawodnik Wisły Kraków, Piotr Żemło.

Biała Gwiazda po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie trzy "oczka".

Nieważne, czy masz osiemnaście, czy trzydzieści pięć lat. Każdy z nas walczy na treningach o miejsce w składzie. To zdrowa rywalizacja i na tym to powinno polegać – stwierdził wychowanek ekipy ze stolicy Małopolski, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Ta przerwa na kadrę była intensywna, bo mieliśmy po dwa treningi dziennie i mogliśmy popracować nad naszymi mankamentami. Wiemy, że Jagiellonia to dobry zespół. Mówi się jednak, że jeśli wykonałeś ciężką robotę na treningu to później w meczu będzie łatwiej. My taką robotę wykonaliśmy, więc myślę, że będzie dobrze – dodał młody zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela