betclic

Piłkarze Górnika Zabrze wracają do zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 17/02/16 12:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Piłkarze Górnika Zabrze rozpoczęli przygotowania do Wielkich Derbów Śląska. We wtorkowych zajęciach uczestniczył już Paweł Golański, który wcześniej zmagał się z problemami mięśniowymi i silnym przeziębieniem - czytamy na oficjalnej stronie zabrzan.

Pierwszy trening po przerwie Pawła Golańskiego to nie jedyna dobra wiadomość dla kibiców Górnika. Kolejny rekonwalescent Michał Janota także uczestniczył w zajęciach na bocznym boisku. Do ćwiczeń wrócił ponadto Paweł Widanow, który wcześniej leczył kontuzję. Bułgarski obrońca ma już za sobą występ w niedzielnym meczu sparingowym z MKS Kluczbork. Po meczu z Cracovią w treningu nie brał udziału Łukasz Madej, którym zajmował się Bartłomiej Spałek, klubowy fizjoterapeuta. Jedno jest pewne - po urazie stawu kolanowego ten doświadczony pomocnik Górnika znalazł się w dobrych rękach. 

Być może wcześniej, niż to zakładano do gry wrócą Rafał Kosznik i Erik Grendel. Ten ostatni niebawem ma zostać ojcem. Słowak dowiedział się, że poród jest tuż, tuż i pojechał wspierać małżonkę.

- Do końca tygodnia będziemy wiedzieć, czy w przypadku Erika jest konieczny zabieg operacyjny, czy też nie - zaznacza Bartłomiej Spałek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela