betclic

Piłkarze Lecha ostro trenują mimo przerwy

Ostatnia aktualizacja: 08/10/15 15:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

W środę piłkarze poznańskiego Lecha rozpoczęli pierwszy z dwóch mikrocyklów zaplanowanych na czas trwania przerwy reprezentacyjnej.

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych badań piłkarze Kolejorza wzięli udział w zajęciach. Trening, który odbył się w południe na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej rozpoczął pierwszy, trzydniowy mikrocykl - Ten tydzień chcemy zindywidualizować. W czwartek i piątek odbędziemy po dwie jednostki treningowe. Do południa będziemy skupiać się nad siłą i profilaktyką, z kolei po południu będziemy pracować na boisku, żeby poprawić elementy, które szwankują - opowiada drugi trener Kolejorza, Dariusz Żuraw w rozmowie z oficjalną witryną poznańskiej ekipy. 

Aż dziesięciu lechitów przebywa obecnie na zgrupowaniach swoich kadr narodowych. Pięciu w nich powinno zameldować w stolicy Wielkopolski już w najbliższy wtorek - Od przyszłego tygodnia będziemy mieli do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, poza kadrowiczami, którzy jeszcze 13 października rozegrają swoje ostatnia spotkania. W tym okresie czeka nas dużo pracy - zapewnia asystent pierwszego trenera i dodaje - Musimy jak najszybciej odbudować mentalnie piłkarzy. Zrobimy wszystko, by cała ta grupa, z którą obecnie trenujemy wyglądała lepiej fizycznie i psychicznie w kolejnym meczu.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz
Junior
ada1992
Zarejestrowany od: 1424 dni
Ilość komentarzy: 98
Oceny: +312
Kibicuje:
Lech Poznań Real Madryt
08.10.2015 / 16:24:17
mam nadzieje ze po przerwie beda grac lepiej