betclic

Piłkarze Lecha rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej

Ostatnia aktualizacja: 09/01/17 15:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lecha)

Piłkarze Lecha w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do drugiej części sezonu. Na pierwszym treningu Kolejorza pojawiło się 21 graczy - czytamy na oficjalnej stronie ekipy z Wielkopolski.

Wśród nich zabrakło wypożyczonych Dariusza Formelli, Kamila Jóźwiaka i Roberta Gumnego, a także Paulusa Arajuuriego, który od stycznia jest piłkarzem Brondby Kopenhaga. Na zajęciach nie pojawił się też Tomasz Kędziora. Obrońca Kolejorza jest chory i choć pojawił się w klubie to nie wybiegł na boisko.

Na treningu nie było też trenera Nenada Bjelicy, który przyjechał na stadion przy Bułgarskiej z opóźnieniem. Szkoleniowiec ze względu na atak zimy utknął w trasie do Poznania. W związku z tym pierwszy poniedziałkowy trening prowadzili jego asystenci Rene Poms i dr Martin Mayer.

Zajęcia trwały dziewięćdziesiąt minut. Po krótkiej rozgrzewce w salce gimnastycznej poznaniacy wybiegli na boisko. Ze względu na śnieżną aurę lechici trenowali na murawie ze sztuczną nawierzchnią. Tak będzie na wszystkich zajęciach zaplanowanych na ten tydzień.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!