betclic

Piłkarze Lecha ruszyli na zgrupowanie

Ostatnia aktualizacja: 14/01/16 08:25, Komentarzy: 0

1
0
Fot. ASInfo

Piłkarze Lecha wyruszyli na zgrupowanie na Cypr. W miejscowości Ajia Napa, w której spędzą najbliższy tydzień, powinni zameldować się w czwartek popołudniu - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza.

Mistrz Polski na Cypr poleci samolotami rejsowymi. Wpierw lechici autobusem dojadą do Berlina skąd w czwartek o 7:35 wylecą do Wiednia. W stolicy Austrii piłkarze oraz sztab szkoleniowy Kolejorza powinni wylądować o godz. 9. Niespełna półtorej godziny później, o 10:25 ruszą w kierunku Larnaki, w której samolot planowo powinien wylądować o godz. 14:30.

Po lądowaniu lechitów czeka jeszcze podróż autokarem do oddalonej o 50 km od Larnaki miejscowości Ajia Napa. To właśnie w niej przez kolejny tydzień będzie trenowali piłkarze Kolejorza. Mistrz Polski będzie zameldowany w Napa Mermaid Design Hotel & Suites.

W kadrze na pierwszy zimowy obóz znalazło się 23 zawodników. Zabrakło w niej jedynie kontuzjowanego Marcina Robaka. Napastnik Lecha w Polsce przechodzi rehabilitację operowanego w grudniu stawu skokowego.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela