betclic

Piłkarze Lecha wracają do treningów

Ostatnia aktualizacja: 10/01/16 20:14, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Po trzytygodniowej przerwie piłkarze Lecha Poznań w poniedziałek rozpoczną przygotowania do drugiej części sezonu - informuje oficjalna strona mistrzów Polski.

Już przez ostatni tydzień piłkarze Kolejorza przygotowywali się do rozpoczęcia treningów. Każdy z nich otrzymał od sztabu szkoleniowego plan ćwiczeń do wykonania, który musiał zrealizować przed rozpoczęciem przygotowań z całym zespołem. Lechici w trakcie rundy jesiennej przeszli badania, które określiły poziom ich zmęczenia. On, a także liczba gier rozegranych przez każdego z nich w trakcie pierwszej części sezonu zadecydował o liczbie treningów indywidualnych. Piłkarze mieli zaplanowane w kończącym się tygodniu od trzech do pięciu jednostek treningowych.

Lechici w Polsce spędzą trzy dni. W tym czasie przejdą obowiązkowe badania oraz testy sprawnościowe. W czwartek wylecą na tygodniowej zgrupowanie na Cypr, a po czterech dniach udadzą się na kolejny obóz. Tym razem do Hiszpanii, gdzie będą pracowali nad taktyką.

Na pierwszym treningu nie zabraknie piłkarzy, którzy wzmocnili już kadrę pierwszego zespołu Kolejorza. Wśród nich będzie pomocnik Sisi, a także wypożyczeni jesienią do innych klubów Maciej Wilusz i Mateusz Lis.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 537 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4043
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
10.01.2016 / 20:58:57
Ciekawe jak pójdzie Lechowi wiosną.