betclic

Piłkarze Lechii przeżywają porażki w sparingach

Ostatnia aktualizacja: 25/01/16 11:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Środkowy obrońca Lechii Gdańsk, Rafał Janicki zaznaczył w swoim ostatnim wywiadzie, iż w najbliższym czasie wszyscy zawodnicy pierwszej drużyny muszą w pełni skupić się na ciężkiej pracy, tak aby w stu procentach przygotować się do rundy wiosennej Ekstraklasy.

Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka rozegrali podczas tureckiego zgrupowania trzy mecze kontrolne. Wszystkie zakończyły się porażką Biało-Zielonych. Gdański zespół przegrał z FC St. Pauli (0:1), FC Vaduz (2:4) oraz FC Thun (1:3).

– Każdy sportowiec ma tak skonstruowaną psychikę, że zawsze chce wygrywać. Wiadomo, że za wyniki w sparingach nie przyznaje się punktów do ligowej tabeli, niemniej dotychczasowe mecze w Turcji przegraliśmy i każdy z nas na pewno na swój sposób to przeżywa – powiedział 23-letni zawodnik, cytowany przez "lechia.pl".

– Gdybym miał porównać te spotkania, to chyba najkorzystniej, wypadliśmy przeciwko Thun. Umieliśmy utrzymać się przy piłce, niemniej nie za wiele wykreowaliśmy w przodzie. Na szczęście jest jeszcze trochę czasu, by naszą grę poprawić. Musimy ciężko pracować, na czym się zresztą mocno tu skupiamy, by być w optymalnej dyspozycji na spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała – dodał niezwykle utalentowany piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela