betclic

Piłkarze Lechii wyjechali do Gniewina, Krasić dojedzie w środę

Ostatnia aktualizacja: 20/06/16 15:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Piłkarze Lechii Gdańsk w poniedziałek rozpoczną obóz przygotowawczy przed nowym sezonem Ekstraklasy. Biało-Zieloni przed południem ruszyli do Gniewina, gdzie trenować będą do 2 lipca - czytamy na oficjalnej stronie gdańszczan.

Podopieczni Piotra Nowaka do Gniewina wyjechali po serii testów oraz badań, które przeszli w piątek i sobotę. Na obóz sztab szkoleniowy zabrał 28 zawodników z 29-osobowej kadry. Z zespołem nie pojechał bowiem Milos Krasić, który z powodów rodzinnych musiał jeszcze pozostać w Serbii i do drużyny ma dołączyć w środę.

W Gniewinie Biało-Zieloni przebywać będą do 2 lipca. W trakcie obozu gdańszczanie rozegrają na miejscu dwa mecze sparingowe - 26 czerwca z Apoelem Nikozja i 2 lipca z Partizanem Belgrad.

Kadra Lechii Gdańsk na obóz przygotowawczy:

Łukasz Budziłek, Adam Buksa, Michał Chrapek, Adam Chrzanowski, Adam Dźwigała, Milen Gamakov, Gerson, Lukas Haraslin, Rafał Janicki, Miłosz Kałahur, Martin Kobylański, Aleksandar Kovacević, Milos Krasić, Grzegorz Kuświk, Juliusz Letniowski, Daniel Łukasik, Przemysław Macierzyński, Michał Mak, Tomasz Makowski, Mario Maloca, Sebastian Mila, Vanja Milinković-Savić, Flavio Paixao, Marco Paixao, Bartłomiej Pawłowski, Damian Podleśny, Paweł Stolarski, Piotr Wiśniewski, Grzegorz Wojtkowiak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1285 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3945
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
20.06.2016 / 16:39:51
maja takich ofensywnych zawodnikow ze powinni cos ukuć...

Tabela