betclic

Piłkarze Newcastle sfrustrowani wynikami

Ostatnia aktualizacja: 26/09/15 10:53, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Paul Blank, wikicommons

Pomocnik Newcastle United Siem De Jong przyznał, że jego zespół jest niezwykle sfrustrowany słabym rozpoczęciem nowego sezonu w angielskiej Premier League.

"Sroki" nie wygrały jeszcze żadnego meczu i z zaledwie dwoma punktami znajdują się na 19. miejscu w tabeli. Holender wyznał, że jego koledzy z drużyny stracili pewność siebie, ale wciąż liczą na powrót do lepszej dyspozycji.

- To dla nas ciężkie chwile. Za nami bardzo trudny początek, zupełnie nie spodziewaliśmy się czegoś takiego. Każdy jest sfrustrowany, kiedy przegrywa mecze - powiedział 26-letni piłkarz cytowany przez "Mirror".

- Niedawno rozpoczął się sezon. Mamy odmienny zespół, do którego dołączyli nowi zawodnicy i trener. Staramy się wszystko ułożyć w całość. W niektórych meczach dobrze prezentowaliśmy się w obronie, ale zabrakło nam czegoś w ofensywie. Potrzebujemy lepszej gry i nieco więcej szczęścia, aby odwrócić tę sytuację - zaznaczył.

- Bardzo chcemy wygrywać. W futbolu każdy do tego dąży. Musimy odzyskać naszą pewność siebie i zmienić nastroje panujące w drużynie. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ zapewni nam to wyłącznie zwycięstwo - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
26.09.2015 / 11:30:23
Cieniutko Newcastle

Tabela