betclic

Piłkarze Ruchu popracują nad formą. "Czekają nas męskie rozmowy"

Ostatnia aktualizacja: 08/11/16 22:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Rozpoczęła się przerwa na mecze reprezentacji narodowych. W drużynie chorzowskiego Ruchu będzie to czas na ciężką pracę nad poprawą formy zawodników.

Przy Cichej, jak przy każdej przerwie na mecze reprezentacji, mikrocykl treningowy rozpoczął się od badań wydolnościowych. We wtorek rano piłkarze przeszli też testy szybkościowe i powrócili do pracy na boisku. Następne ligowe spotkanie chorzowianie rozegrają 19 listopada, więc trener Waldemar Fornalik ma blisko dwa tygodnie, by popracować nad ich formą.

Ruch jest zbyt wielkim klubem, żeby tolerować takie mecze, na pewno w przerwie czekają nas męskie rozmowy – zapowiadał po porażce z Lechem szkoleniowiec Niebieskich cytowany przez oficjalną witrynę śląskiej ekipy.

W drużynie chorzowian zabraknie w tym czasie czterech zawodników, którzy otrzymali powołania do młodzieżowej reprezentacji Polski i we wtorek opuścili zespół. Są to Patryk Lipski, Kamil Mazek, Łukasz Moneta i Jarosław Niezgoda. Z kolei ze zgrupowania kadry U-17 wrócił Przemysław Bargiel.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela