betclic

Piłkarze Wisły Kraków wracają do zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 16/03/16 18:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Już w piątek piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się u siebie z Jagiellonią Białystok. Zawodnicy Białej Gwiazdy intensywnie szykują się do tego spotkania, a kontuzjowani Emmanuel Sarki i Donald Guerrier ćwiczą we własnym rytmie.

- Po meczu z Termalicą zawodnicy mieli typowe rozbieganie i trening w grupach. Ci, którzy rozegrali cały mecz, skupili się głównie na regeneracji. Druga grupa, która grała mniej, ćwiczyła intensywniej i miała trening piłkarski. Swoim trybem pracują kontuzjowani Sarki i Guerrier, którzy w końcowej fazie zajęć dołączyli dziś do zajęć z resztą drużyny - mówił w rozmowie z oficjalną witryną krakowian trener Dariusz Wdowczyk.

Nowy szkoleniowiec krakowian zdradził również, na czym skoncentrują się jego podopieczni przed meczem z „Jagą”. - Te zajęcia mają charakter stricte taktyczny. Wcześniej odbyliśmy odprawę po spotkaniu z Termalicą. Zależało nam na tym, żeby piłkarze zobaczyli, co wyglądało dobrze, bo było tego dużo, ale także co należy poprawić. Na pewno są w stanie wyeliminować błędy, które składają się na całość meczu i na utratę bramek. Termalica nie strzeliła nam goli po pięknych akcjach, tylko po naszych błędach, których musimy się wystrzegać. Zdajemy sobie sprawę, że mieliśmy również sporo szczęścia, ale Wiśle ostatnio tego brakowało. Najbardziej cieszy, że zdobyliśmy cztery bramki i potrafiliśmy się utrzymywać przy piłce, konstruować ciekawe akcje. Z pewnością zawodnicy odetchnęli po odniesieniu tak wyczekiwanego zwycięstwa - zaznaczył Wdowczyk.

W bazie treningowej w Myślenicach przebywa Krzysztof Mączyński, który pod okiem trenera przygotowania motorycznego - Daniela Michalczyka - pracuje nad powrotem do pełni zdrowia.

Piątkowy pojedynek rozpocznie się w piątek o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela