betclic

Piłkarze Wisły szykują się do meczu z Jagiellonią

Ostatnia aktualizacja: 05/05/16 17:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Piłkarze Wisły Kraków od początku tygodnia szykują się do piątkowego pojedynku z Jagiellonią Białystok. 

- Te wszystkie pozasportowe okoliczności, wolne dni, nas omijają. Cały czas jesteśmy w pracy. W okresie urlopowym będzie można się troszkę odstresować, zregenerować, ale na razie mamy jeszcze przed sobą kilka meczów i na tym się skupiamy. Przygotowujemy się do spotkania z Jagiellonią, tradycyjnie tak, jak do każdego innego - mówi w rozmowie z oficjalną stroną krakowian Marcin Broniszewski, asystent pierwszego szkoleniowca Białej Gwiazdy.

Po porażce 2:3 w Kielcach, w wiślackim obozie było nad czym pracować. - To był mecz, który nie do końca nam wyszedł, szczególnie pierwsza połowa. W drugiej zagraliśmy już zdecydowanie lepiej. Przypominaliśmy już w niej drużynę, która w ostatnich kilku spotkaniach pokazywała naprawdę bardzo dobry futbol w wielu aspektach - skuteczny w ofensywie i skuteczny w obronie. Ale tym razem nie powiodła nam się realizacja najważniejszego planu, czyli przełożenia tej postawy na wynik - twierdzi trener Broniszewski.

- Idziemy w kierunku doskonalenia tych faz gry, do których przyzwyczailiśmy kibiców, czyli do wysokiej skuteczności ofensywnej, ale także do poprawy gry w obronie, bo to też trzeba stymulować, żeby nie dać sobie zrobić krzywdy w najbliższym meczu - zadeklarował asystent trenera.

Piątkowe starcie rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela