betclic

Piłkarze Wisły szykują się do meczu z Termalicą, Jović z drobnym urazem

Ostatnia aktualizacja: 11/03/16 07:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Już w poniedziałek piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się z Termalicą w Niecieczy. Wiślacy bardzo aktywnie ćwiczą przed pojedynkiem z beniaminkiem.

Do meczu w ramach 27. kolejki Ekstraklasy podopieczni Marcina Broniszewskiego przygotowują się w bazie treningowej w Myślenicach. Czwartkowe zajęcia rozpoczęli w siłowni, następnie przenieśli się na boisko, gdzie praca przybrała charakter biegowy oraz strzelecki.

- Za nami pierwszy trening po spotkaniu w Kielcach. Można powiedzieć, że dla regeneracji zawodników jest on najtrudniejszy, bo dwa dni po wysiłku. Był to trening tlenowy, ale o zróżnicowanej intensywności, a nie zabrakło również elementów czysto piłkarskich, w których zawodnicy wykańczali akcje podbramkowe - powiedział Marcin Broniszewski w rozmowie z oficjalną witryną krakowian.

Na zajęciach pojawili się wszyscy gracze, oprócz Bobana Jovicia, który odczuwa ból mięśniowy po spotkaniu z Koroną i ograniczył się do ćwiczeń w siłowni. 

- Po meczu w Kielcach tylko Boban narzeka na uraz, który uniemożliwił mu wyjście na boisku. Oczywiście pozostali zawodnicy odczuwają skutki wtorkowej rywalizacji, ale są zdolni do gry - zapewnił trener Wisły.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela