betclic

"Piłkarze Legii wszystko lekceważą"

Ostatnia aktualizacja: 01/10/15 09:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Rudolf Kapera jest znany z ostrych opinii na temat polskiej Ekstraklasy. Tym razem doświadczony trener mocno skrytykował piłkarzy Legii.

Kapera krótko prowadził drużynę z Warszawy na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Później poświęcił się pracy naukowej i prowadzeniem szkółki piłkarskiej dla dzieci. Od czasu do czasu barwnym językiem komentuje wydarzenia z ligowych boisk.

Doświadczony trener uważa, że Legia mogłaby zdominować Ekstraklasę, ale nie zrobi tego, bo grający w niej piłkarze są zepsuci przez pieniądze.

- Lekceważą wszystko, przestaje ich interesować gra w piłkę. Jak można dawać piłkarzom tak ciężkie pieniądze? Na tyłku mają jeszcze kółko od nocnika, a zarabiają 15 tysięcy miesięcznie - grzmi Kapera.

Problemem Legii ma być też zarozumiałość jej piłkarzy. Zdaniem Kapery każdy z nich gra pod siebie, co mści się na wynikach zespołu. Dostało się także Dominikowi Furmanowi.

- Był materiałem na wyśmienitego piłkarza, ale zaczyna go już tylko interesować, kogo sfaulować - uważa doświadczony trener.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela