betclic

Pioli: Zawsze kibicowałem Interowi

Ostatnia aktualizacja: 10/11/16 12:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

Stefano Pioli, który został nowym szkoleniowcem Interu Mediolan, powiedział, że w jego rodzinie wszyscy kibicowali "Nerazzurrim".

Pioli na stanowisku zastąpił zwolnionego Franka de Boera. Z mediolańskim klubem 51-latek podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2018 roku.

- Tak, można powiedzieć, że to jest mój Inter. Jestem bardzo szczęśliwy, dumny i podekscytowany, aby zacząć tę nową przygodę w najlepszy możliwy sposób. Teraz będę musiał się zapoznać ze środowiskiem i wszystkimi, którzy tutaj pracują - powiedział Pioli w rozmowie z "Inter Channel".

- Zawodnicy będą dostępni, oczekujemy jakościowej pracy. Jesteśmy Interem, mamy jakość, aby dobrze grać - podkreślił.

- Bologna-Inter to był mój pierwszy mecz, kiedy byłem dzieckiem. W mojej rodzinie wszyscy kibicowali Interowi i ja dorastałem w takim środowisku. Moja praca zaprowadziła mnie w inne miejsca, ale ta wiara cały czas we mnie pozostała. Mogę powiedzieć kibicom Interu, że znam pasję i chwałę tego klubu - zaznaczył.

- Zrobimy wszystko, aby grać fajną piłkę, a przede wszystkim wygrywać. Obecnie pozycja Interu nie jest taka, jak powinna. Cała nasza koncentracja i starania będą skierowane na to, aby klub był na miejscu, na którym zasługuje być - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
PHKxMonster666
Zarejestrowany od: 227 dni
Ilość komentarzy: 550
Oceny: +771
Kibicuje:
CA Boca Juniors FK Austria Wiedeń FC Salzburg Dinamo Minsk BATE Białoruś Club Brugge KV Fluminense Atlético Mineiro Flamengo
26.11.2016 / 18:04:07
....

Tabela