betclic

Piotr Celeban: Będziemy walczyć za Śląsk

Ostatnia aktualizacja: 10/03/16 19:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Koroną Kielce w ramach 27. kolejki Ekstraklasy. Na przedmeczowej konferencji prasowej kapitan "Wojskowych", Piotr Celeban przyznał, że jego zespół zrobi wszystko, żeby zwyciężyć w tym pojedynku.

- Przede wszystkim musimy zacząć być skuteczni, bo stwarzamy sytuacje, ale brakuje wykończenia. Nad tym trzeba pracować. Uważam, że w Gliwicach byliśmy już zdecydowanie lepszym zespołem. Trener pewnie przekaże nam jakieś niuanse taktyczne przed kolejnym spotkaniem. Podchodzimy pozytywnie do kolejnych wyzwań, każdy z piłkarzy ma czystą kartę u trenera i teraz jedziemy do Kielc, by wygrać - powiedział 30-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Śląsk nie ma prawa być na tym miejscu, na którym jest obecnie. W tym klubie mamy wszystko, w innych są różne problemy, a my nie mamy na co narzekać. Każdy wychodząc na boisko musi zostawić zdrowie. Można popełnić błąd, ale nie może zabraknąć zaangażowania. Dlatego wyjaśniliśmy sobie wszystko w szatni i nie powtórzą się takie występy jak z Zagłębiem - dodał.

- Musimy skupić się na jednym celu – utrzymać nasz zespół. Każdy musi mieć świadomość, że musi grać za Śląsk i wymagam od siebie oraz wszystkich zawodników, że będziemy się bić za ten klub - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!