betclic

Piotr Grzelczak przeszedł do Górnika Łęczna

Ostatnia aktualizacja: 01/07/16 20:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. gornik.leczna.pl

Piotr Grzelczak został piłkarzem Górnika Łęczna – poinformowano na stronie internetowej klubu z Lubelszczyzny. 28-letni piłkarz przez ostatni rok występował w Jagiellonii Białystok.

To dobra wiadomość dla wszystkich fanów Górnika. Piotr ma bardzo bogate doświadczenie zdobyte na boiskach Ekstraklasie i dlatego bardzo na niego liczymy w przyszłym sezonie – powiedział prezes Górnika, Artur Kapelko.

Grzelczak ma na swoim koncie 189 występów w Ekstraklasie. Zdobył w nich 28 goli. Podczas swojej kariery grał m.in. w Jagiellonii, Lechii Gdańsk, Polonii Warszawa i Widzewie Łódź, którego jest wychowankiem.

Cieszę się, że w Górniku było zainteresowanie moją osobą. Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Teraz pozostaje mi jak najciężej pracować, żeby w sezonie prezentować się jak najlepiej i pomagać drużynie. Dobrze czuję się na wschodzie, dlatego na pewno szybko zaaklimatyzuję się na Lubelszczyźnie – stwierdził nowy napastnik Górnika.

To czwarte wzmocnienie zespołu z Łęcznej tego lata. Wcześniej umowy z Górnikiem podpisali Szymon Drewniak, Dariusz Jarecki i Wojciech Małecki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!