betclic

Piotr Nowak: Druga bramka nas uspokoiła

Ostatnia aktualizacja: 28/11/16 22:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Było trochę nerwowości w naszej grze, ale druga bramka nas uspokoiła. Po tej wygranej na ostatnie spotkania w tym roku możemy patrzeć z optymizmem - powiedział po zwycięstwie 3:0 nad Górnikiem Łęczna trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisywali się odpowiednio Marco Paixao, Rafał Wolski oraz Lukas Haraslin, który definitywnie rezultat rywalizacji w Gdańsku ustalił na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

– Cieszy nas wygrana i mecz, w którym nie straciliśmy gola, bo w poprzednich meczach nasi rywale trafiali do naszej siatki. Było trochę nerwowości w naszej grze, ale druga bramka nas uspokoiła. Po tej wygranej na ostatnie spotkania w tym roku możemy patrzeć z optymizmem – stwierdził Piotr Nowak, cytowany przez "lechia.pl".

– Martwi nas tylko kontuzja Mario Malocy, który ma problem z łydką. Nie wiemy jeszcze, na ile jest to poważny uraz, jednak nie wygląda to ciekawie. Szkoda, że z powodu kontuzji Mario do gry nie mógł wejść Piotr Wiśniewski, który już czekał gotowy do zmiany – zaznaczył.

– Rafał Wolski zagrał bardzo dobre spotkanie, a ta bramka to nagroda za jego ciężką pracę, jaką wykonuje w ostatnich tygodniach. A zmiana tuż po golu? Chcieliśmy otworzyć naszą grę na skrzydłach, dlatego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Dzięki temu nasza przewaga nad rywalem była widoczna – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela