betclic

Piotr Nowak: to był niepotrzebny horror

Ostatnia aktualizacja: 12/08/16 21:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Cieszą nas zdobyte trzy punkty, ale niepotrzebnie zafundowaliśmy sobie horror i nerwy w tym meczu - powiedział Piotr Nowak, trener Lechii Gdańsk, po wygranej z Koroną Kielce 3:2, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Na szczęście moi piłkarze wierzyli do samego końca w zwycięstwo i to przyniosło im sukces - stwierdził szkoleniowiec Lechii.

- Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze i nasza gra świetnie się układała. Efektem tego były zdobyte przez nas bramki, jednak potem dostaliśmy mentalnej zadyszki i dostaliśmy dwie bramki ze stałych fragmentów gry. Będziemy musieli nad tym popracować, bo nie ma co ukrywać, że Vanja Milinković-Savić, a także nasi obrońcy powinni zachować się lepiej w obu sytuacjach - ocenił trener gdańszczan.

- Jednak mimo tych błędów, które nam się zdarzyły chylę czoła przed chłopakami, bo wierzyli do samego końca w zwycięstwo i to przyniosło im sukces. Tak jak to podkreślałem wielokrotnie, wygrane muszą się stać naszym nawykiem i mam nadzieję, że tak będzie w kolejnych spotkaniach - stwierdził Nowak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela