betclic

Piotr Nowak: Stać nas na pokonanie Jagiellonii

Ostatnia aktualizacja: 21/08/16 13:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Uważam, że w ostatnich spotkaniach wróciliśmy na dobre tory. Być może w naszej grze zdarzają się fragmenty, które nie wyglądają tak, jak byśmy sobie tego życzyli, ale do pewnych rzeczy dochodzimy stopniowo - powiedział Piotr Nowak, trener Lechii Gdańsk, przed niedzielnym spotkaniem z Jagiellonią, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Do spotkania w Białymstoku jesteśmy dobrze przygotowani pod względem fizycznym i mentalnym i uważam, że stać nas na wywiezienie stamtąd korzystnego wyniku
- podkreślił szkoleniowiec gdańszczan.

- W pewnych okresach, nasza gra nie wygląda jak powinna. To będzie jedno z trudniejszych spotkań. Przyzwyczailiśmy się, że na wyjazdach są mecze trudne, mecze walki i tak też będzie. Uważam, że to będzie bardzo dobry mecz - zapowiedział Nowak.

- Koncepcja naszej gry będzie zachowana. Fajnie to wygląda, jeśli idzie o zmianę systemu z jednego na drugi. Graliśmy już trzema systemami kilka meczów. Każdy zna swoją rolę i się w to wkomponowuje. Przez ostatnie kilka spotkań, rezerwowi, którzy weszli, zrobili różnicę. Jest grupa, która coś daje i to nie tylko tych 11, ale ważni są ci, którzy wchodzą, Ta jakość jest bardzo widoczna. Pół roku pracowaliśmy, aby przechodzić z jednego systemu elastycznie w drugi i to nam fajnie wychodzi. To nie sprawia zawodnikom kłopotów - stwierdził trener Lechii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela