betclic

Piotr Nowak: Wisła Kraków może być groźna

Ostatnia aktualizacja: 02/12/16 08:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Widać, że Wisła zaczyna wracać do swojej gry kombinacyjnej i na pewno może być groźna. Na pewno sama tiki-taka nie wystarczy, żeby z nią wygrać - powiedział Piotr Nowak, cytowany przez oficjalną stronę internetową Lechii Gdańsk.

W meczu 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy Lechia na wyjeździe zmierzy się z Wisłą Kraków. Szkoleniowiec "biało-zielonych", Piotr Nowak podkreślił, że nowi trenerzy "Białej Gwiazdy" wprowadzili sporo ożywienia w tej drużynie.

- Widać że trenerzy Kmiecik i Sobolewski wprowadzili sporo ożywienia w drużynie Wisły. Dodali piłkarzom pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Widać, że Wisła zaczyna wracać do tej swojej gry kombinacyjnej i na pewno może być groźna. Na pewno sama tiki-taka nie wystarczy, żeby wygrać z Wisłą. Musimy być dobrze poukładani taktycznie, waleczni i zdeterminowani - ocenił Nowak.

Piotr Nowak wypowiedział się także na temat sytuacji kadrowej jego drużyny. W Krakowie nie będzie mógł skorzystać z usług dwóch zawodników - Mario Malocy i Simeona Sławczewa.

- Szansa, że Mario i Simeon zagrają przeciwko Wiśle jest znikoma. Zdrowie piłkarzy jest najważniejsze i o nie trzeba zadbać w pierwszej kolejności. Przyjęliśmy zasadę, że na boisko wybiegają ci, którzy są w 100 procentach gotowi do gry
- dodał 52-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!