betclic

Piotr Pawlicki: Dziękuję i gratuluję trenerowi

Ostatnia aktualizacja: 01/08/16 08:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. shelly-jo, wikicommons

Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak oraz Piotr Pawlicki jako kapitan w sobotni wieczór sięgnęli po złote medale Drużynowego Pucharu Świata 2016.

Na torze w Manchesterze podopieczni Marka Cieślaka pokonali Wielką Brytanię, broniącą trofeum Szwecję oraz Australię. Był to już siódmy w historii tytuł Polaków w tych rozgrywkach.

- To był wspaniały wieczór dla nas. Jestem bardzo szczęśliwy. Muszę podziękować i pogratulować trenerowi, który prowadzi nas od wielu lat i wygrywał tyle razy. Dziękuję mu także za to, że po półfinale w Vojens mianował mnie kapitanem
- podkreślił Pawlicki w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway World Cup.

- To dla mnie szczególny dzień, bowiem po raz pierwszy ścigałem się jako senior w reprezentacji i od razu jako kapitan. Nie miałem dobrego początku sezonu, ale ciężko pracowałem nad motocyklami i silnikami. Dzięki temu teraz dobrze punktuje i jestem szybszy
- kontynuował młodszy z braci Pawlickich.

- Miałem dobry turniej w Cardiff i moja głowa lepiej pracuje od tego momentu. Taki jest speedway. Czasem jest dobry dzień, czasem nie. Teraz jednak jest znacznie lepiej i jestem z tego powodu szczęśliwy - podsumował Pawlicki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!