betclic

Piotr Pawlicki: Unia to mój dom

Ostatnia aktualizacja: 06/01/16 17:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Piotr Pawlicki podpisując niespodziewanie nową umowę z Fogo Unią Leszno zakończył etap budowania zespołu mistrzów Polski na kolejny sezon zmagań w PGE Ekstralidze.

Młodszy z braci ścigających się na polskich torach, który kilka tygodni wcześniej informował o swoim rozstaniu z wielkopolskim klubem i negocjował warunki z Betardem Spartą Wrocław, nie kryje zadowolenia i satysfakcji z takiego obrotu wydarzeń.

- Czuję bardzo wielką ulgę. Cieszę się, że jestem w Unii. Leszczyński klub jest dla mnie domem i tutaj mieszkam, więc bardzo się cieszę i jestem mega zadowolony. Mam nadzieję, że moje wyniki w sezonie 2016 będą jeszcze lepsze
- wyznał Piotr Pawlicki w rozmowie z UniaLesznoTV.

- Mogę jasno powiedzieć, że pieniądze nie były powodem takiej, a nie innej decyzji. Ja i klub mieliśmy czasem rożne priorytety, być może ograniczające możliwości naszego dogadania. Jestem dumny z tego, że kolejny sezon będę startował w barwach Unii - kontynuował wychowanek "Byków", który będzie jednym z czterech Polaków w cyklu Grand Prix 2016.

- Drużynowo chciałbym powtórzyć sukces z ubiegłorocznych rozgrywek, a także cało i zdrowo przejechać sezon. Grand Prix to dla mnie nowe wyzwanie i nowa droga. Chcę się tam jak najlepiej odnaleźć - podsumował Piotr Pawlicki.

Oprócz byłego indywidualnego mistrza świata juniorów podopiecznymi Adama Skórnickiego będą również Rosjanin Emil Sajfutdinow, Duńczycy Nicki Pedersen i Peter Kildemand oraz Grzegorz Zengota, Tobiasz Musielak, a także juniorzy Bartosz Smektała i Dominik Kubera.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!