betclic

Piotr Rutkowski: Kadra Lecha jest zamknięta

Ostatnia aktualizacja: 02/02/16 17:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Wiceprezes Kolejorza Piotr Rutkowski przyleciał do Hiszpanii, aby zobaczyć w jakich warunkach do drugiej części sezonu przygotowują się piłkarze Lecha. Z zespołem będzie do końca zgrupowania i w piątek wróci z nim do stolicy Wielkopolski.

Rutkowski do Andaluzji przyleciał w poniedziałek. Oglądał już z trybun poniedziałkowy sparing ze Slavią Praga. Od wtorku przygląda się pracy, którą w trakcie zgrupowania wykonuje zespół Jana Urbana. - Przyjechałem sprawdzić w jakich warunkach i jak trenują piłkarze - powiedział Rutkowski cytowany przez lechpoznan.pl

Przylot do Alhaurin al Grande zbiegł się z zamknięciem okienka transferowego w Europie Zachodniej. - Teraz mogę już powiedzieć, że nikt od nas nie odejdzie. To było i jest bardzo istotne, biorąc pod uwagę to, że musimy gonić czołówkę - podkreślił. 

W Hiszpanii z zespołem Kolejorza trenuje dwudziestu czterech piłkarzy. Wśród nich trzech nowych zawodników, czyli Sisi, Nicki Bille i Vladimir Volkov. - Kadra zespołu jest zamknięta. Wszystko co chcieliśmy zrobić udało się zrealizować - zaznacza wiceprezes Poznańskiej Lokomotywy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela